Vaizdo stebėjimo sistemos

dahua

Esame sertifikuoto vaizdo stebėjimo sistemų gamintojo „Dahua Technology“ partneriai Lietuvoje. „PELĖ“ yra Jūsų patikimas pažangių stebėjimo sprendimų partneris. Specializuojamės siūlydami pažangiausias DAHUA gamintojo stebėjimo kameras – visame pasaulyje žinomo prekės ženklo, kuris garsėja novatoriškais, patogiais ir patikimais sprendimais.

 

Siūlome platų DAHUA stebėjimo kamerų ir įrangos asortimentą, kartu taikydami universalius ir Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų specialistų komanda siūlo profesionalias stebėjimo kamerų įrengimo paslaugas, užtikrindama, kad jūsų apsaugos sistema veiktų maksimaliai efektyviai. Nesvarbu, ar tai būtų gyvenamosios, komercinės, ar pramoninės paskirties patalpos, mes pritaikysime savo įrenginius Jūsų unikaliems poreikiams.

 

Galime pasiūlyti aukščiausio lygio stebėjimo kamerų ir įrangos techninę priežiūrą ir aptarnavimą. Turėdami didelę patirtį, mūsų technikai laiku ir labai operatyviai suteikia pagalbą, prireikus pakeičia esamą įrangą ir įgyvendina patobulinimus, kad jūsų saugumo infrastruktūra visuomet išliktų pati naujausia.

 

Mes suprantame saugumo vertę, todėl užtikriname Jūsų ramybę. Pasirinkite mus, jei norite patikimo partnerio, kurio prioritetas – Jūsų saugumas ir ramybė.